תפקידו של מהנדס בדק בית

תפקידו של מהנדס בדק בית
בכל הנוגע לבדיקות שלצורך ביצוען כדאי להיעזר בחוות דעתו של מומחה, ישנה רשימה של תחומים לגביהם לא כדאי לסמוך על תחושת בטן או על מראה עיניים. רוב האנשים אינם סומכים על הידע המקצועי שלהם בתחום הרפואה על מנת לקבוע אילו סימפטומים אפשר לפטור בהינף יד ואילו מחייבים התייחסות מיוחדת, אלא מגיעים לבדיקת רופא על מנת להסתמך על הידע המקצועי שלו לצורך קבלת ההחלטה. גם בתחום מכונאות הרכב, רוב האנשים יעדיפו לשמוע את חוות דעתו של מומחה אחד לפחות בקשר למהות התקלה ומהי דרך הפתרון הטובה ביותר עבורה. בדרך כלל, ככל שהנכס מהותי יותר וככל שעלות התיקון או הטיפול בבעיה גבוהה יותר, כך ישנה נטייה לפנות לקבלת חוות דעתו של מומחה אחד לפחות. כך גם בתחום הבנייה, כאשר יש צורך בהערכת מצבו של המבנה הרלוונטי, פונים לעזרתו של מהנדס בדק בית על מנת להיעזר בשירותיו המקצועיים.

מתי פונים למהנדס בדק בית

ישנה שורה של מקרים ומצבים בהם יש צורך להעריך את מצבו של הבניין, הדירה או הבית. כאשר רוכשים נכס חדש מידי קבלן, החוק מגדיר פרקי זמן בהם לקבלן יש אחריות כלפי חלקים שונים במבנה ועליו מוטלת החובה לתקן פגמים או ליקויים שהתגלו. לכל סוג של ליקוי מוגדרת תקופת אחריות משלו, שבסופה יהיה לרוכש קשה הרבה יותר לטעון כי על הקבלן מוטלת חובת התיקון. כך למשל, ישנם פרקי זמן שונים לאחריות הקבלן לצנרת הבית, המרזבים ומערכות ההסקה, לשלמות הקירות, לבעיות נזילת מים ועוד. על מנת לוודא כי תקלות פוטנציאליות כאלו מתגלות בפרק הזמן בו הנכס נמצא באחריות, כדאי להיעזר בשירותיו של מהנדס בדק בית.

שירותיו של מהנדס בדק בית

גם כאשר רוכשים דירה "יד שנייה" כדאי לפנות לחברה אמינה מתחום הבנייה שיכולה לספק מהנדס בדק בית לצורך הבדיקה, כמו למשל חברת "יעדים". חוות דעתו של מהנדס בדק בית טרם הרכישה יכולה לחסוך הוצאות עתידיות גבוהות לצורך ניהול הליך משפטי, תיקון נזקים וליקויי בניה וגם עוגמת נפש.

קראו עוד קצת על צוות המהנדסים מבית יעדים הנדסה אזרחיתליעוץ ופרטים נוספים צרו קשר
שם:
טלפון:
דוא"ל:
עמוד הבית >> מאמרים >> תפקידו של מהנדס בדק בית
יעדים הנדסה אזרחית בע"מ - מעניקה שירותי בדק בית, ביקורת מבנים וגם ליקויי בניה. יעדים הנדסה אזרחית בע"מ הינה מהחברות בדק בית הותיקות והמקצועיות בתחום של בדק בית וביקורת לליקויי בנייה.
you tuble google plus twitter facebook