מה כולל בדק בית בראשון לציון?

מה כולל בדק בית בראשון לציון?
בדק בית בראשון לציון או בערים נוספות במרכז מצריך עבודה יסודית ומעמיקה הנעשית על ידי מהנדס מקצועי בלבד. רק מהנדס יכול לבחון את תקפות התשתית של הבית כולל השלד והיסודות שלו, להשתמש במכשור מיוחד על מנת לראות רמת עמידות של הצינורות בבית ועד כמה המבנה בטיחותי לפי חוקי מדינת ישראל והוראות פיקוד העורף. לכן, פניה לחברה מקצועית שתעשה את בדק הבית עבורכם זוהי פניה חכמה ושקולה.

בדיקת יסודות


חברת בדק בית בראשון לציון תוודא את יסודות המבנה כולל השלד והתשתית של הבית. הדבר חשוב במיוחד במקרים בהם הבנייה הינה ישנה ויש לבדוק כי המבנה עמיד בפני זעזועים שונים. אבל, גם מבנה חדש לחלוטין צריך בדיקה מקיפה ווידוא כי הוא נבנה באופן תקין וחוקי וכי הוא יציב למשך שנים רבות. עדיף לבצע בדיקה זו לפני הרכישה בפועל על מנת שלא לגלות ליקויים חסרי תקנה מאוחר מדי.

בדיקת צנרת

מלבד היסודות של הבית חשוב לוודא כי הצנרת בבית תקינה, המים זורמים בצנרת בצורה טובה ובטיחותית וכי אין סכנה של נזילות או פיצוצי מים בזמן הקרוב. בדק בית בראשון לציון חייב לכלול בדיקה של הצינורות שנמצאים בתוך קירות הבית ושל הצנרת הכללית של הבית. רק בדיקה מקיפה יכולה לוודא שאין תקלות בתחום זה.

בטיחות

בדק בית בראשון לציון צריך לכלול בדיקות בטיחות שונות כולל בטיחות בחשמל ווידוא כי החיווט מבוצע כהלכה ואין סכנת התחשמלות או חוסר הארקה נכונה. חשוב שתעשה בדיקה כי אין מסביב לבית עודף קרינה, מה שעלול בעתיד ליצור מחלות בריאותיות קשות.

בדיקה מקצועית זו תעשה בהתאם להוראות והחוקים במדינת ישראל, על מנת שבמידה וימצא ליקוי מסוים יהיה ניתן להביאו באופן חוקי לבית משפט.

חברת בדק בית בראשון לציון תכלול משתנים אלו ועוד רבים אחרים. חשוב לשים לב מה כוללת הבדיקה של החברה ומיהו האדם שמבצע אותה בפועל. יש לוודא כי עושה את הבדיקה מהנדס מקצועי ובעל ניסיון, זאת משום שרק אדם כזה מסוגל לבצע דוח מפורט ויסודי שיהיה תקף משפטית.
ליעוץ ופרטים נוספים צרו קשר
שם:
טלפון:
דוא"ל:
עמוד הבית >> מאמרים >> מה כולל בדק בית בראשון לציון?
יעדים הנדסה אזרחית בע"מ - מעניקה שירותי בדק בית, ביקורת מבנים וגם ליקויי בניה. יעדים הנדסה אזרחית בע"מ הינה מהחברות בדק בית הותיקות והמקצועיות בתחום של בדק בית וביקורת לליקויי בנייה.
you tuble google plus twitter facebook