בדק בית בתל אביב

בדק בית בתל אביב
 
לפני קנייה של בית חדש רצוי להעבירו בדיקה הנדסית מקיפה אשר מוודאת באופן מלא ושלם כי הבית אכן ראוי למגורים ואין בו ליקויי בנייה. בדק בית בתל אביב או באזור אחר בארץ מומלץ להיעשות על ידי חברה או אדם מקצועי, זאת משום שרק כך ניתן להיות בטוחים במאת האחוזים שהמבנה אכן תקין.

מדוע צריך בדק בית בתל אביב?

בדק בית בתל אביב אשר נעשה על ידי חברה מקצועית יעשה על ידי מהנדס בלבד. הביקורת עצמה כוללת בדיקת שלד הבית והיסודות שלו כולל וידוא עמידות בזמנים של רעידות אדמה, קירות וטיח, האם יש חומרים מסוכנים, בדיקה של המערכת החשמלית מבחינה בטיחותית, צנרת, ניקוז ועוד.

חברת בתל אביב אשר מוודאת את כל המשתנים הנ;ל מוציאה דו;ח אשר תקף בבית משפט שמפרט את הליקויים השונים שנמצאו בבית. באמצעות דו"ח זה יכול הקונה לפנות לבעל הבית ולדרוש כי ידאג לתיקונים אלו לפני הרכישה בפועל.

היתרון המשמעותי של דו"ח זה הינו תקפות בבית משפט והיכולת לדרוש את הזכויות המגיעות לך כאדם פרטי. מן הסתם, מהנדס מקצועי, בעל שם טוב, שכותב דו"ח מפורט על ליקוי המבנה יש תוקף רב יותר בבית משפט מאשר אדם פרטי.

כיצד ניתן לדעת שמדובר בחברה מקצועית?

חברת בדק בית בתל אביב שמציעה שירותים אלו צריכה להציע את שירותיו של מהנדס מקצועי ובעל ניסיון בתחום. חשוב לוודא זאת על מנת שהדו"ח אכן יהיה תקף בבית המשפט. מלבד זאת, כדי לדעת שמדובר בחברה מקצועית כדאי לבקש לראות המלצות ועבודות קודמות. כך, ניתן לוודא שמדובר בחברה מנוסה ואיכותית.

בדק בית בתל אביב צריך להיעשות לפי שלבים מסודרים של בדיקת המבנה על כלל המשתנים שלו, כתיבת דוח מפורט ומסודר לגבי הליקויים שנמצאו וייצוג הדוח בבית המשפט. יש לשים דגש ולראות מה מכילה הבדיקה של המהנדס ולוודא כי החברה לא משמיטה משתנים שחשוב לבדוק. בדק בית מקצועי וטוב אינו נעשה בהיסח דעת ולכן משלמים עליו גם בהתאם. זו הסיבה שמומלץ לפנות לאנשים המבינים בתחום ולא לבצע בדק בית באופן עצמאי משום שלטווח הרחוק החיסכון הוא עצום.
ליעוץ ופרטים נוספים צרו קשר
שם:
טלפון:
דוא"ל:
עמוד הבית >> מאמרים >> בדק בית בתל אביב
יעדים הנדסה אזרחית בע"מ - מעניקה שירותי בדק בית, ביקורת מבנים וגם ליקויי בניה. יעדים הנדסה אזרחית בע"מ הינה מהחברות בדק בית הותיקות והמקצועיות בתחום של בדק בית וביקורת לליקויי בנייה.
you tuble google plus twitter facebook