בדק בית בשפלה – באופן פרטי או על ידי חברה?

בדק בית בשפלה – באופן פרטי או על ידי חברה?
בדק בית למבנה חדש או ישן צריך להיעשות באופן מקצועי בלבד. רק כך ניתן לוודא כי הבדיקה נעשתה באופן מלא וכי דוח הליקויים תקף משפטית. לעיתים, אנשים סבורים כי הם מסוגלים לבצע בדיקה זו באופן עצמאי וכך לחסוך בעלויות הבדיקה. מחשבה זו אומנם יכולה להיראות חכמה לטווח הקצר, אך לטווח הרחוק היא עלולה להיות בעייתית.

מכשור מתקדם

ראשית, לאדם פרטי אין ציוד מתקדם כמו שיש לחברה, בדק בית בשפלה למשל, שזהו אזור מבוקש מבחינה נדלנית כיום חייב להיעשות באופן מקצועי ומלא. רק כך ניתן להבטיח שמדובר בקנייה בטוחה. חברה מקצועית יכולה להשתמש במכשור מקצועי שיכול לסרוק את קירות הבית מבלי הצורך לשבור קירות, לבדוק יציבות של הבית מבחינת זעזועים או רעידות אדמה ולבחון תקינות הבית באופן שלם. אדם פרטי אינו יכול להגיע לרמת שלמות גבוהה שכזו, הוא יכול להסתפק בציוד הבסיסי שיש לו וביכולות אישיות, אין זה משתווה לבדיקה מקיפה אשר נעשית על ידי מהנדס מקצועי.

עין מקצועית

שנית, בדק בית בשפלה או באזורים שונים בארץ חייב להיעשות רק על ידי אדם בעל עין מקצועית. רק אדם כזה יכול לשים לב לפרטים הקטנים כולל ריקבון או עובש בקירות. אדם פרטי אינו מסוגל להגיע לרמת שלמות שכזו, הוא יכול לפספס פרטים חשובים בדרך שעלולים לעלות לו ביוקר בעתיד.

תקפות משפטית

בדק בית בשפלה שנעשה על ידי חברה טובה יעשה על ידי מהנדס בלבד. מהנדס זה מוציא דוח ליקויים מפורט בסיום התהליך, מה שמאפשר לכל אדם לתבוע את בעל הנכס במידה והוא אינו מוכן לבצע שינויים בהתאם לדוח.

מאחר ומדובר בבדיקה שנעשתה על ידי מהנדס בלבד ולא על ידי אדם פרטי, יש לדוח תקפות ועוצמה גבוהה יותר מאשר בדיקה שנעשית על ידי אדם פרטי. חברת בדק בית בשפלה מספקת בדיקות מקיפות אלו הנעשות על ידי מהנדסים מנוסים, כך שאין מה לדאוג מבחינת תקפות משפטית.

יתרונות משמעותיים אלו, הם אלו שמהווים הבדל בין בדק בית בינוני ורגיל לבין בדק בית בשפלה הנעשה באופן מקצועי ומלא.
ליעוץ ופרטים נוספים צרו קשר
שם:
טלפון:
דוא"ל:
עמוד הבית >> מאמרים >> בדק בית בשפלה – באופן פרטי או על ידי חברה?
יעדים הנדסה אזרחית בע"מ - מעניקה שירותי בדק בית, ביקורת מבנים וגם ליקויי בניה. יעדים הנדסה אזרחית בע"מ הינה מהחברות בדק בית הותיקות והמקצועיות בתחום של בדק בית וביקורת לליקויי בנייה.
you tuble google plus twitter facebook