בדק בית בחיפה – למה חשוב לשים לב?

בדק בית בחיפה – למה חשוב לשים לב?
לפני קנייה של בית בפועל מומלץ לבדוק כי המבנה ראוי למגורים למשך תקופה ארוכה וכי המעבר לדירה יהיה ללא תקלות או בעיות. קנייה של דירה זוהי השקעה כלכלית גבוהה שאין מקלים עליה ראש, ממש כמו שמשקיעים בעסק חדש או ברכישת רכב. בדיקה זו מצריכה בדיקת הערך של הבניין אל מול יתר המבנים בסביבה ועד כמה כדאי ומשתלם לקנות נכס זה. בדק בית בחיפה כולל בדיקת הנכס מבחינה בטיחותית, אסטטית וחוקית. בערים גדולות כדוגמת חיפה, תל אביב או באר שבע הערך הנדלני רק הולך וגדל, לכן הבחינה של המבנה כערך כלכלי ועסקי הינה מחויבת.

ערך הנכס אל מול השוק

חברת בדק בית בחיפה תוודא כי העלות של הנכס אותו אתם עומדים לרכוש שווה ערך למבנה עצמו. על ידי השוואה בין הליקויים הנמצאים במבנה או מצב המבנה בפועל והשוואה אל מול מבנים אחרים בסביבה ניתן לדעת עד כמה המחיר הנקוב תמורת הנכס שווה ותואם. בדק בית בחיפה יכלול בדיקה מקיפה של היסודות והתשתית של הבית, צנרת, חשמל, רטיבות, עובש, סדקים וכו'. רק בדיקת דירה מקיפה שכזו שתעשה על ידי אדם מקצועי בעל עין טובה וניסיון תוכל להקיף את כל הליקויים ולא להחסיר דבר.

דוח ליקויים מפורט

אל מול החוזה הראשוני לאחר שנעשה בדק בית בחיפה או באזור שונה בישראל המהנדס מוציא דוח ליקויים מפורט ומסודר, דוח זה יש להשוות אל מול החוזה הראשוני שהוציא בעל הדירה ולראות האם יש צורך בתיקונים או תוספות. חברת בדק בית בחיפה תלווה את התהליך ותוכל אף לאשר תקפות של הדוח בבית המשפט.

רישום בטאבו

בדק בית בחיפה לא מסתיים רק בבדיקת הבניין, יש לשים לב כי נעשה רישום בטאבו כהלכה וכי הנכס אשר רשום. מאחר וחובת ההלכה הינה על הרוכש חשוב לא לוותר על שלב חיוני זה ולשים אליו לב. כפי שניתן לראות בדק בית הינו הליך חיוני וחשוב שכולל פרטים רבים ולעיתים אף טיפול בבירוקרטיה וטפסים משפטיים. זו הסיבה שלא מומלץ לבצע בדק בית בחיפה באופן עצמאי וכדאי לפנות לאדם או חברה מקצועית.ליעוץ ופרטים נוספים צרו קשר
שם:
טלפון:
דוא"ל:
עמוד הבית >> מאמרים >> בדק בית בחיפה – למה חשוב לשים לב?
יעדים הנדסה אזרחית בע"מ - מעניקה שירותי בדק בית, ביקורת מבנים וגם ליקויי בניה. יעדים הנדסה אזרחית בע"מ הינה מהחברות בדק בית הותיקות והמקצועיות בתחום של בדק בית וביקורת לליקויי בנייה.
you tuble google plus twitter facebook