בדק בית בדרום

בדק בית בדרום
בדק בית בדרום הארץ שנעשה על ידי חברה איכותית ובעלת ניסיון יעשה לא רק על מנת לוודא ליקויי בטיחות ותקינות אלא גם לשם שמירה על אסטטיות הבית ובדיקת המראה הכללי שלו. בדק בית מפורט שכזה יכול לגלות ליקויים של רטיבות ועובש בקירות, סדקים רבים לאורך הקיר, ריקבון, חלודה בצינורות ועוד מקרים שרק עין מקצועית תשים לב. לכן, בדק בית בדרום צריך להיעשות רק על ידי מהנדס מקצועי ורק באמצעות חברה בעלת ניסיון.

בדק בית בדרום למטרות חיזוק בפני רעידת אדמה

חברת בדק בית בדרום תוודא כי הבית יהיה עמיד בפני זעזועים קשים ויציב בפני רעידות אדמה. במידה והמבנה אינו יציב והיסודות שלו לא חזקים דיים יש להמליץ מה ניתן לעשות על מנת שהמבנה אכן יעמוד במקרים אלו. מבנים ישנים יכולים לקבל חיזוק של השלד על ידי הוספת מעלית חיצונית במקרה של בניין או תוספת של חדר ממ"ד ומרפסת. חיזוק זה יכול להיעשות כחלק מתוכנית תמ"א 38 שיצאה לדרך בישראל לפני כמה שנים. תוכנית זו נוגעת ספציפית בתחום של מבנים ישנים אשר לא יעמדו בעומס שייווצר כתוצאה מרעידת אדמה או זעזוע עמוק.

בדק בית – שימת לב לפרטים הקטנים

בנוסף, בדק בית בדרום צריך לכלול את המשתנים הפשוטים כולל רטיבות ועובש או עודף סדקים בקירות. יש לשים לב לא רק לפרטים הגדולים של השלד והתשתיות משום שקנייה של בית חדש צריכה להיעשות בשלמות ולכלול גם את הפרטים הללו. שימת לב לפרטים כמו ריקבון או חלודה בצינורות יכולה לחסוך כסף רב בעתיד וגם כמובן לשמור על מצב של קבלת בית חדש ויפה אסטטית. רק בית אשר עבר בדיקה מקיפה על ידי חברת בדק בית בדרום שהיא מקצועית ומקיפה יכול להיות מוכן ומחכה לבעל הבית החדש שלו באופן מלא שלם. לכן, כאשר מחפשים לבצע בדיקת דירה לפני קניה יש לשים לב מה רמת האיכות של החברה, מה כוללת הבדיקה ומי מבצע אותה בפועל. רק לאחר שמוודאים פרטים אלו ניתן לצאת לדרך ולבצע בדק בית בדרום באופן בטוח ומלא.ליעוץ ופרטים נוספים צרו קשר
שם:
טלפון:
דוא"ל:
עמוד הבית >> מאמרים >> בדק בית בדרום
יעדים הנדסה אזרחית בע"מ - מעניקה שירותי בדק בית, ביקורת מבנים וגם ליקויי בניה. יעדים הנדסה אזרחית בע"מ הינה מהחברות בדק בית הותיקות והמקצועיות בתחום של בדק בית וביקורת לליקויי בנייה.
you tuble google plus twitter facebook